Skip to main content
Loading...
Szukaj
Logowanie
Dane logowania.
Nie masz konta? Załóż je tutaj.
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Masz konto? Zaloguj się tutaj.

Zgłoś swój udział w konkursie Rising Star in Cybersecurity

Zgłoś swój udział w konkursie Rising Star in Cybersecurity

Cyber Women Community z dumą zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu Rising Star in Cybersecurity, wyjątkowego wydarzenia mającego na celu promocję i wsparcie kobiet w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy patronem medialnym tego inspirującego przedsięwzięcia i gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich inicjatyw, projektów i osiągnięć.

Konkurs Rising Star in Cybersecurity. Co to takiego?

Rising Star in Cybersecurity to konkurs skierowany do kobiet specjalistek, asystentek, i menedżerek (z wyłączeniem stanowisk dyrektorskich), które w ciągu ostatnich 18 miesięcy przeprowadziły skuteczną transformację, szkolenie, zrealizowały zakończoną sukcesem inicjatywę lub projekt mający realny wpływ na rozwój świadomości i wiedzy o cyberbezpieczeństwie.

Nagrody, które inspirują i wspierają rozwój

Główną nagrodą w konkursie jest miejsce na rocznych studiach podyplomowych z Zarządzania Cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto, każda finalistka otrzyma szereg wartościowych nagród, w tym:

  • Szkolenie z wystąpień publicznych, aby jeszcze skuteczniej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Mentoring od jednego z jurorów — ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który pomoże Ci rozwijać Twój projekt i umiejętności.
  • Bilet na konferencję - możliwość uczestnictwa w jednym z pięciu kluczowych wydarzeń branżowych, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów i wiedzę.
  • Raport - prezentacja Twojego projektu w specjalnie przygotowanym raporcie, co jest świetną okazją do promocji Twoich osiągnięć.

Jak wziąć udział?

Zgłoś swój udział już teraz, opisując swój projekt i dołączając do tej wyjątkowej inicjatywy. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 3 kwietnia, a lista finalistek zostanie ogłoszona 16 maja. Spotkanie finałowe, podczas którego poznamy laureatki, odbędzie się 6 czerwca 2024 roku.

Harmonogram konkursu

  • Do 3 kwietnia - Przyjmowanie zgłoszeń.
  • 17 kwietnia - Ogłoszenie nominowanych do II etapu.
  • Do 8 maja - Nadesłanie prezentacji dla jury.
  • 16 maja - Ogłoszenie listy finalistek.
  • Do 29 maja - Prezentacje finalistek przed komisją konkursową.
  • 6 czerwca - Gala finałowa i ogłoszenie zwyciężczyń.

Nie przegap tej szansy!

Dołącz do konkursu Rising Star in Cybersecurity i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które promuje dobre praktyki i innowacyjne projekty w cyberbezpieczeństwie, tworzone przez kobiety. To nie tylko okazja do uhonorowania Twoich osiągnięć, ale także szansa na rozwój i inspirację do dalszego działania.

TU MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ.

"Security Magazine" jest patronem medialnym konkursu.

Oceń artykuł

Powiązane materiały

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat
cyberbezpieczeństwa