Skip to main content
Loading...
Szukaj
Logowanie
Dane logowania.
Nie masz konta? Załóż je tutaj.
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Masz konto? Zaloguj się tutaj.

Kim jesteśmy?

Za "Security Magazine" stoi spółka Rzetelna Grupa — zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie: bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, prawa i mediów z głębokim zrozumieniem potrzeb rynku cyberbezpieczeństwa. Nasze publikacje są skrojone tak, aby dostarczać wartości dodanej zarówno dla specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa, jak i dla menedżerów, dyrektorów oraz właścicieli firm, którzy chcą skutecznie chronić swoje podmioty przed zagrożeniami cyfrowymi.

Co robimy?

W "Security Magazine" naszym priorytetem jest wyposażenie przedsiębiorców, instytucji publicznych i organizacji w najnowocześniejsze narzędzia i bieżącą wiedzę, które są dziś podstawą skutecznego zarządzania cyberbezpieczeństwem. Nasze zaangażowanie w tworzenie e-pisma podkreśla naszą determinację, aby służyć jako łącznik teoretycznych podstaw bezpieczeństwa w firmach z praktycznym zastosowaniem. W ten sposób, umożliwiając naszym Czytelnikom nie tylko zrozumienie, ale i przewidywanie oraz neutralizowanie potencjalnych zagrożeń cyfrowych.

Wartości

Aspirujemy do bycia liderem na rynku wydawniczym w dziedzinie edukacji i świadomości cyberbezpieczeństwa, tworząc społeczność, w której wymiana wiedzy i doświadczeń przyczyni się do budowania silniejszych, bezpieczniejszych przedsiębiorstw i instytucji. Chcemy, by każdy Czytelnik czerpał z magazynu korzyści takie jak:wzmacnianie odporności cyfrowej, optymalizacja zarządzania ryzykiem i promowanie kultury bezpieczeństwa na każdym poziomie organizacji.

Security Magazine w liczbach

30 tys.

czytelników miesięcznie

ponad 150

ekspertów

ponad 100

firm współpracujących

2 lata

obeności na rynku

Szukasz sposobów na promocję swojej firmy?

Napisz do nas

Nasi partnerzy

CBZC
Cybe Made InPoland
Cyber Women Community
Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa
Instytut Kościuszki
Inteligentna Energetyka
Izba Gospodarki Elektronicznej
MON
NASK
Policja
Polska Izba Ochrony
uniwersytet gdański
Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni