Skip to main content
Loading...
Szukaj
Logowanie
Dane logowania.
Nie masz konta? Załóż je tutaj.
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Masz konto? Zaloguj się tutaj.

1. Do których treści mam wgląd jako niezalogowany czytelnik?

Jeśli nie masz konta w serwisie, widoczność treści specjalistycznych, tych, na których może Ci zależeć najbardziej, jest ograniczona.

Zobaczysz jedynie krótkie streszczenie. Masz dodatkowo wgląd do zakładki “Cybernewsy”. Dlatego dla korzystania w pełni z treści, które mają największą wartość, polecamy Ci zarejestrowanie się. Jest to bardzo proste.

2. Czy za rejestrację i dostęp do specjalistycznych treści muszę zapłacić?

Nie. Zarówno rejestracja, jak i późniejsze korzystanie z magazynu są bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat od czytelników, bo naszą misją jest edukacja i uświadamianie z zakresu cyberbezpieczeństwa.


3. Jak mogę zarejestrować się w serwisie Security Magazine?

W prawym górnym rogu kliknij w przycisk “Zarejestruj się”. W formularzu podaj swój adres mailowy oraz nazwę użytkownika. Otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację. Kliknij w link na potwierdzenie, że to rzeczywiście Ty chcesz zarejestrować się w serwisie.

4. Czy są inne sposoby założenia konta w “Security Magazine”?

Tak. Możesz również skorzystać z popularnych serwisów, jeżeli masz w nich konto tj. Facebook, Google, LinkedIn, X. Podobnie możesz logować się w przyszłości za pomocą wymienionych kont społecznościowych.

5. Jak mogę znaleźć artykuły dotyczące konkretnego tematu z zakresu cybersecurity?

Po zalogowaniu się masz pełny dostęp do wszystkich treści. Jeśli szukasz konkretnego zagadnienia, możesz skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się w prawym górnym rogu serwisu.

6. Czy mogę otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach lub aktualizacjach w serwisie?

Oczywiście. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz otrzymywać newsletter nie częściej niż raz na tydzień i to tylko w temacie nowego wydania albo nowych informacji w serwisie.

7. Jak mogę zgłosić problem techniczny lub błąd na stronie?

Jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności w działaniu serwisu, napisz do nas mail: [email protected]

Postaramy się na bieżąco reagować na Twoje zgłoszenie.

Wciąż masz pytania dotyczące naszego serwisu?

Napisz do nas