Skip to main content
Loading...
Szukaj
Logowanie
Dane logowania.
Nie masz konta? Załóż je tutaj.
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Masz konto? Zaloguj się tutaj.

Targi dla bezpieczeństwa. Czyli POLSECURE w 2024 roku

Targi dla bezpieczeństwa. Czyli POLSECURE w 2024 roku

Nowoczesny sprzęt, bieżące tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem ważnym i aktualnym. Kolejna edycja wydarzenia, poświęconego tej tematyce, która odbędzie się w 2024 roku w Targach Kielce zapowiada się interesująco. Partnerem strategicznym POLSECURE jest Grupa WB. Obok ważnego wsparcia Komendy Głównej Policji, organizatorzy kieleckich targów mogą również liczyć na zaangażowanie innych służb.

Targi Polsecure. Spotkanie ekspertów z technologią

Zaplanowane w terminie od 23 do 25 kwietnia Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm, specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie najnowsze technologie spotykają się z rzeczywistymi potrzebami służb mundurowych, oferując nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale także platformę do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach tych służb.

Dla kogo są Targi Polsecure?

Odbiorcami targów są służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Targi Polsecure dedykowane są więc Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służbie Ochrony Państwa. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR, co czyni je kluczowym wydarzeniem dla szerokiego spektrum profesjonalistów.

Znaczenie Targów Polsecure

- Myślę, że tego typu targi są bardzo potrzebne, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z nowym sprzętem. Tu mamy możliwość zaprezentowania go bezpośredniemu użytkownikowi – tak POLSECURE 2023 podsumowywała Anna Makowska z firmy IBKOL.

Targi te są nie tylko platformą do prezentacji nowych technologii, ale również miejscem, gdzie wystawcy mogą bezpośrednio dotrzeć do użytkowników końcowych, co jest nieocenione w kontekście budowania relacji i zrozumienia potrzeb.

Sukcesy i rozwój Targów Polsecure

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce, obok tak znanych wystaw jak Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO. Miniona edycja targów dla bezpieczeństwa zajęła blisko 6 500 metrów kwadratowych i przyciągnęła przeszło 5 000 zwiedzających, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu i znaczeniu tego wydarzenia w branży.

Międzynarodowy zasięg targów

Targi zostały także docenione poza granicami naszego kraju, co potwierdza obecność 36 delegacji z 27 krajów, w tym z Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Gruzji, Hiszpanii, Izraela, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Malty, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Rwandy, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także przedstawicieli Europol-u i FRONTEX-u. Tak szeroki zasięg międzynarodowy podkreśla globalne znaczenie targów Polsecure jako miejsca wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie bezpieczeństwa.

TU MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ.

"Security Magazine" jest patronem medialnym Targów Polsecure.

Oceń artykuł

Powiązane materiały

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat
cyberbezpieczeństwa