Skip to main content
Loading...
Szukaj
Logowanie
Dane logowania.
Nie masz konta? Załóż je tutaj.
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Masz konto? Zaloguj się tutaj.

Rising Star in Cybersecurity 2024

Rising Star in Cybersecurity 2024

Cyber Women Community z dumą zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu Rising Star in Cybersecurity, wyjątkowego wydarzenia mającego na celu promocję i wsparcie kobiet w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy patronem medialnym tego inspirującego przedsięwzięcia i gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich inicjatyw, projektów i osiągnięć.

Organizator: Cyber Women Community

Miejsce wydarzenia: Warszawa

Data wydarzenia: 2024-06-06

Konkurs Rising Star in Cybersecurity. Co to takiego?

Rising Star in Cybersecurity to konkurs skierowany do kobiet specjalistek, asystentek, i menedżerek (z wyłączeniem stanowisk dyrektorskich), które w ciągu ostatnich 18 miesięcy przeprowadziły skuteczną transformację, szkolenie, zrealizowały zakończoną sukcesem inicjatywę lub projekt mający realny wpływ na rozwój świadomości i wiedzy o cyberbezpieczeństwie.

Nagrody, które inspirują i wspierają rozwój

Główną nagrodą w konkursie jest miejsce na rocznych studiach podyplomowych z Zarządzania Cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto, każda finalistka otrzyma szereg wartościowych nagród, w tym:

  • Szkolenie z wystąpień publicznych, aby jeszcze skuteczniej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Mentoring od jednego z jurorów — ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który pomoże Ci rozwijać Twój projekt i umiejętności.
  • Bilet na konferencję - możliwość uczestnictwa w jednym z pięciu kluczowych wydarzeń branżowych, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów i wiedzę.
  • Raport - prezentacja Twojego projektu w specjalnie przygotowanym raporcie, co jest świetną okazją do promocji Twoich osiągnięć.

Jak wziąć udział?

Zgłoś swój udział już teraz, opisując swój projekt i dołączając do tej wyjątkowej inicjatywy. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 3 kwietnia, a lista finalistek zostanie ogłoszona 16 maja. Spotkanie finałowe, podczas którego poznamy laureatki, odbędzie się 6 czerwca 2024 roku.

Harmonogram konkursu

  • Do 3 kwietnia - Przyjmowanie zgłoszeń.
  • 17 kwietnia - Ogłoszenie nominowanych do II etapu.
  • Do 8 maja - Nadesłanie prezentacji dla jury.
  • 16 maja - Ogłoszenie listy finalistek.
  • Do 29 maja - Prezentacje finalistek przed komisją konkursową.
  • 6 czerwca - Gala finałowa i ogłoszenie zwyciężczyń.

Nie przegap tej szansy!

Dołącz do konkursu Rising Star in Cybersecurity i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które promuje dobre praktyki i innowacyjne projekty w cyberbezpieczeństwie, tworzone przez kobiety. To nie tylko okazja do uhonorowania Twoich osiągnięć, ale także szansa na rozwój i inspirację do dalszego działania.

TU MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ.

"Security Magazine" jest patronem medialnym konkursu.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat
cyberbezpieczeństwa