Skip to main content
Loading...
Szukaj
Logowanie
Dane logowania.
Nie masz konta? Załóż je tutaj.
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Masz konto? Zaloguj się tutaj.

Security Case Study 2024

Security Case Study 2024

W Warszawie, w Varso Place, 11 września odbędzie się wydarzenie, które zgromadzi czołowe umysły świata IT Security. Konferencja SECURITY CASE STUDY 2024 jest dla każdego, kto chce być na bieżąco z wciąż rozwijającym się światem cyberbezpieczeństwa.

Organizator: FUNDACJA BEZPIECZNA CYBERPRZESTRZEŃ

Miejsce wydarzenia: Warszawa

Data wydarzenia: 2024-09-11

Nowoczesne podejście do cyberbezpieczeństwa

W ciągu jednego dnia, uczestnicy konferencji będą mieli okazję uczestniczyć w sesjach, które pokrywają najświeższe trendy i wyzwania w branży. Od prezentacji case study poświęconych najnowszym metodologiom obrony przed cyberzagrożeniami, po dyskusje o przyszłości technologii obronnych. Ekspozycja na tego typu wiedzę i możliwość jej praktycznego zastosowania to unikalna wartość, którą oferuje SCS.

Eksperci z całego świata, liderzy technologii oraz przedstawiciele największych firm IT, będą dzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, co czyni to wydarzenie nie tylko okazją do nauki, ale także platformą do wymiany doświadczeń i rozwoju osobistego.

Networking i możliwości rozwoju

Konferencja to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Z myślą o rozwoju zawodowym uczestników, organizatorzy przygotowali przestrzeń SCS EXPO, gdzie można będzie spotkać się z przedstawicielami wiodących firm, zobaczyć najnowsze produkty i technologie, a także omówić możliwości współpracy.

Wielki Finał III edycji Ligi Cyber Twierdzy

SCS 2024 to nie tylko konferencja, ale i arena rywalizacji. Uczestnicy będą mogli śledzić zmagania Ligi Cyber Twierdzy – zawodów, w których najlepsze zespoły z całego kraju zmierzą się w rozwiązywaniu realnych problemów z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego. 

Organizowana przez Fundację Bezpieczna Cyberprzestrzeń gra strategiczna przekształciła się w regularne zawody w ramach Ligi Cyber Twierdzy, przyciągające zespoły do rywalizacji kolejny sezon z rzędu. W Wielkim Finale, będą rywalizować najlepsze zespoły, aby wyłonić zwycięzców całego sezonu 2024 oraz triumfatorów finałowego turnieju. Szczegółowe informacje dostępne są na dedykowanej stronie Ligi: cybertwierdza.cybsecurity.org.

Cyber Twierdza to interaktywna gra symulacyjna, której celem jest budowa i obrona systemu zabezpieczeń teleinformatycznych. Gra opiera się na specjalnie zaprojektowanych kartach, które reprezentują różnorodne środki bezpieczeństwa – od organizacyjnych, przez procesowe, aż po techniczne. Drużyny, liczące od 2 do 5 osób, mają za zadanie stworzyć najbardziej efektywny system bezpieczeństwa (faza prewencji) oraz skutecznie obronić go podczas rzeczywistych ataków (faza reakcji na losowane incydenty).

Udział w Cyber Twierdzy to nie tylko rywalizacja, ale także doskonała okazja do dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń, burz mózgów oraz zapewnienie świetnej zabawy członkom zespołu.

Rejestracja

Konferencja SECURITY CASE STUDY 2024 to nie tylko spotkanie ekspertów, ale przestrzeń, w której każdy uczestnik, niezależnie od stopnia zaawansowania, może znaleźć coś dla siebie. To wydarzenie, które łączy wiedzę, doświadczenie i nowoczesne podejście do cyberbezpieczeństwa, stając się jednym z najważniejszych punktów na mapie międzynarodowych konferencji branżowych.

Zapraszamy do REJESTRACJI.

Security Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat
cyberbezpieczeństwa