O czym piszemy w wydaniu sierpniowym:
Dlaczego warto zapoznać się z najnowszym wydaniem?
Znajdziesz tu tematy, które powinny być podstawą każdej strategii cyberbezpieczeństwa – świadomości zagrożeń. Dowiesz się, dlaczego brak wiedzy i odpowiednich procedur może stać się największym wrogiem organizacji oraz jak edukować pracowników, aby stali się pierwszą linią obrony przed cyberatakami. Dowiesz się również tego, w jaki sposób w ogóle myśleć o cyberbezpieczeństwie oraz jak patrzeć na ochronę firm, a jak na ochronę osób indywidualnych.
Nie brakuje także materiałów dotyczących roli etycznych hakerów w testowaniu systemów obronnych. Poznasz również skuteczne strategie przyciągania mediów do informacji prasowych w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dowiesz się, jak AI Act wpłynie na reklamę online.
Przeczytasz też o jednym z największych ataków DDoS w Polsce i poznasz historię koreańskich hakerów działających na zlecenie państwa. Mamy dla Ciebie również historię spektakularnego oszustwa na kryptowaluty, za którym stał John Biggaton. A także wskazujemy 5 największych grup stojących za atakami ransomware. Jak zawsze — zachęcamy też do zapoznania się z kolejnymi startupami z branży cybersec.
Ponadto nasze studia przypadków pozwolą Ci zapoznać się z zagadnieniami związanymi z tworzeniem bezpiecznych aplikacji medycznych oraz ochroną sieci IT/OT w sektorze wod-kan. Dowiesz się, czym jest technologia SMART w diagnostyce i monitoringu dysków. I nowość, o której jeszcze zbyt wiele się nie mówi, ale zostaje to już kwestią czasu: zagrożenia, jakie niosą za sobą komputery kwantowe.
Wisienka na torcie to tematy z zakresu szeroko rozumianego HR. Po pierwsze, mamy dla Ciebie zestawienie zarobków w branży cybersecurity i mobile. Pokazujemy też historię ambitnego, zdolnegoprzyszłego pentestera, który choć ma wiedzę, nie może znaleźć pracy. Jakie są więc realia poszukiwania pracy w naszym kraju?
Artykuły przygotowane przez naszych ekspertów dostarczą Ci wiele cennych wskazówek.
Szukasz ciekawych wydarzeń z zakresu cybersec i AI na sierpień i wrzesień?
Sprawdź nasz kalendarz:
- Cykl edukacyjny “Cyber X Challenges” od Xopero Software
- KSC Forum 2024
- Startują zapisy na studia podyplomowe z cyberbezpieczeństwa na Uniwersytecie Zielonogórskim
- Security Case Study 2024
- Kongres Profesjonalistów PR 2024 — z naciskiem na dezinformację i cyberbezpieczeństwo
Jesteśmy patronem medialnym tych wydarzeń.
Chcesz dołączyć do grona naszych ekspertów? Masz ciekawy temat z zakresu cyberbezpieczeństwa, AI lub technologii IT? Napisz do nas: [email protected]